Çağdaş Türkyolu

Hakkında

Bilkent Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden 2007 yılında mezun oldum. Öğrenim hayatım boyunca okumanın yanında çalıştığım zincir şirketler sayesinde bir çok iş dünyasından kimseler ile deneyimlerimizi paylaşma fırsatı buldum. Aynı zamanda, satış, iletişim, organizasyon, bilişim, yöneticilik gibi konularda tecrübe sahibi oldum.

Çalıştığım şirketler bana yaklaşık 101 ülke gezip görme fırsatı tanıdı ve bazılarında yaşama fırsatım oldu. Ve bu farklı kültürleri tanımamı sağladı.

Bu sayede sevdiğim işi yapabilmek için 2015 yılında İzmir’de ortağımla birlikte butik bir kafe olan Chapter Coffee’yi kurduk. Ve geçtiğimiz yıllarda bilgi ve deneyim birikimlerimiz ile İzmir’in tanınan markası ve uğrak yeri haline getirdik.

Ailem beni küçük yaşlarda yeteneklerim doğrultusunda müzik ve spor dallarına yönlendirdi. Uzun yıllar boyunca piyano, gitar, tenis ve futbolla profesyonel olarak ilgilendim. Ve hala ilgileniyorum. Bu bana çocukluğumdan beri takım çalışmasında iyi olmamı, zamanlama konusunda başarılı olmamı, fizyoloji ve beslenme konusunda bilgili olmamı sağladı. Kendimi bildim bileli bu sayede, Ayurveda ve alternatif Tıp özel ilgi alanımdır.

Yoga, Nefes ve Meditasyon ile Elif Çelikkayalar sayesinde tanıştım ve bu tanıştığım yeni dünya beni içerisine çekiverdi. Elif ile birlikte Padma Yoga İzmir’i kurarak hem spiritüel dünyanın şifalı taraflarını keşfederken, hem de bu şifayı bugüne kadar ki bilgi birikimim ve deneyimlerimle aktarmaya karar verdim.

Bu sebeple benim için ‘Padma’ sadece bir işletme değil birlikte üretebildiğimiz, paylaşabildiğimiz ve insan biriktirmeyi hedeflediğimiz bir yaşam alanıdır.

 

Sevgilerimle,
Çağdaş.